Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Sağlık çalışanlarının ulaşımını karşılamaya devam ediyor

saglik-calisanlarinin-ulasimini--karsilamaya-devam-ediyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz hafta da sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmaya başladığı ilk günden itibaren Konya’daki sağlık çalışanlarının ulaşımını otobüslerle sağlamaya devam etti.
06 Mayıs 2020 Çarşamba 15:38

Büyükşehir Belediyesi 3 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında da sağlık çalışanlarının hastanelere ve hastanelerden kalacakları yerlere ulaşımını sağlamayı sürdürdüklerini açıkladılar.

Konya Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle alınan sokağa çıkma kısıtlamasında özel ve kamu hastanelerinde çalışan sağlık personelinin ulaşımlarını sağlamaya devam etmiştir ve devam etmeyi de sürdürecektir.

Bozkırlı hemşehrimiz Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, koronavirüs ile mücadele konusunda canla başla mesai harcayan tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerini tekrar ederken, virüsün ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren sağlık çalışanlarının ulaşımda sıkıntı yaşamaması için her türlü önlemi aldıklarını da hatırlattı.

Sokağa çıkma kısıtlamasının ilk uygulandığı günden itibaren de kısıtlamanın olduğu günlerde sağlık çalışanlarının mağdur olmaması için ulaşım hizmetini sürdürdüklerini belirten Bozkırlı Başkan Altay; “Koronavirüse karşı tedbirler doğrultusunda hepimizin bildiği gibi 1 Mayıs Cuma günü ile birlikte 3 günlük sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmıştır. Bu süreçte de hem kamu hem de özel hastanelerde çalışan sağlık çalışanlarımızın ulaşımını yine sorunsuz şekilde sürdürdük. Bizler için canlarını ortaya koyan sağlık çalışanlarımıza ne yapsak azdır. Bu süreci onların azmi ve hemşehrilerimizin kararlılığıyla inşallah en kısa zamanda atlatacağız” şeklinde konuştu.


Haber okunma sayısı: 2380Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ