Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Suyu sert insanı mert Bozkır’ımıza hayırlı olsun!

suyu-sert-insani-mert--bozkirimiza-hayirli-olsun

Çevre yolu Bozkır-Konya kavşağı ve Bozkır-Seydişehir kavşağı aydınlatma çalışması tamamlandı. Başkan Saygı konu ile ilgili konuşmasında: “Göreve geldiğimiz 1,5 yılı aşkın süredir Bozkır'ımızın güzelliğine güzellik katmak için tüm ekibimle gece gündüz demeden canla başla çalışarak görevimizi büyük bir aşkla yapmaya devam ediyoruz.” dedi.
22 Eylül 2020 Salı 12:43

 Geçtiğimiz günlerde ilçemizin çevre yolu Bozkır-Konya kavşağı ile Bozkır-Seydişehir kavşağında yapımı tamamlanan aydınlatma çalışmaları hakkında gazetemiz muhabirine konuşan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı; “Köklü tarihiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapan, Türkiye de sancağı olan tek ilçe özelliğiyle adından söz ettiren Bozkır’ımıza yeni bir hizmet daha kazandırdık. Göreve geldiğimiz 1,5 yılı aşkın süredir Bozkır'ımızın güzelliğine güzellik katmak için tüm ekibimle gece gündüz demeden canla başla çalışarak görevimizi büyük bir aşkla yapmaya devam ediyoruz.
Bozkır’ımızı daha iyi yerlere taşımak için gerek dış görünümü güzelleştirmek gerekse istihdam alanındaki çalışmalarımızı titizlikle yürütmeye devam ediyoruz vatandaşlarımız bu konuda müsterih olsunlar. Aşkla çalışan yorulmaz imiş.

Biz görevimizi büyük bir aşkla sürdürmeye devam edeceğiz. Yapılan aydınlatma çalışmasının tekrar ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kulandı.
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1079Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ