Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Tahinciler Pazarı Modernleşecek

tahinciler-pazari-modernlesecek

Bozkır’ın ilçe merkezinde tahinceler pazarı olarak kullanılan belediyeye ait dükkanlar, Bozkır Belediyesi ekiplerince yapılacak olan tek tip onarım çalışmasıyla modernleşecek.
03 Haziran 2020 Çarşamba 09:58

 Tahinciler pazarında yer alan esnaflarla bir araya gelen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, yıllardır tahinciler pazarı olarak kullanılan, yıllarca bakım ve onarımı yapılmayan tahinciler pazarında düzenleme ve onarım çalışması gerçekleştireceklerini belirterek çalışmanın Bozkır’a hayırlı olmasını diledi.
Esnafların görüş ve isteklerini göz önünde bulundurarak çalışmayı yürüteceklerini belirten Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “İstişare bizim en önemli prensiplerimizden birisidir. İlçemizde yürüttüğümüz her çalışmayı istişare ediyor, gelen istek ve taleplere göre çalışmamızı şekillendiriyoruz. Yine aynı şekilde tahinciler pazarımızda yapacağımız çalışmamızı da burada faaliyet gösteren esnaflarımızla istişare ediyoruz. Buradaki esnaflarımız ile birlikte inşallah güzel çalışmaya imza atacağız” dedi.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Saygı, çalışmanın kısa bir süre içerisinde başlayacağını belirterek konuşmalarını şu şekilde sürdürdü, “Tahinciler pazarımızın tek tip görüntüsü tek tip sandalye ve masası, tek tip tentesi olarak daha modern hale getirmek için çalışmamızı sürdürüyoruz. Yapılacak olan çalışmayla pazarımız daha bakımlı, daha modern, daha kullanışlı ve cazibeli hale gelecek. Çalışmamızı kısa bir süre içerisinde başlatmaya planlıyoruz. Çalışmamızın başlamasıyla birlikte yine kısa süre içerisinde çalışmamız tamamlanarak vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak. Şimdiden çalışmamızın ilçemize ve esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.(Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 2848Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ