Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Takdir ve Teşekkür alan öğrencilere burs ödülü

takdir-ve-tesekkur-alan-ogrencilere-burs-odulu

Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Derneği (Bimder) tarafından Tevfik Bilge Kur'an Kursunda yatılı olarak kalan öğrenciler okulların da takdir ve teşekkür alan 26 öğrenci burs almaya hak kazandı.
28 Kasım 2019 Perşembe 10:43

 Bozkır ilçe müftülüğüne bağlı olarak hizmet escort ankara veren Tevfik Bilge Kur'an Kursunda yatılı okuyan öğrencilerden takdir ve teşekkür alan öğrencilere ilk bursları Bimder Derneği öğreticileri tarafından takdim edildi.

Öğrencilerin bursla ödüllendirilmesi hakkında açıklamalarda bulunan Bimder yönetim kurulu başkanı Mehmet Görür: "Bugün Bozkır İlçe Müftülüğümüze bağlı Tevfik Bilge Kur'an kursumuzda takdir ve teşekkür alan toplamda 26 Öğrencimize ilk burslarını bugün takdim ettik.

Tevfik Bilge Kur'an Kursumuzda son olarak başarı sağlayan öğrencilerimizle birlike takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencilerimizin oranının %60 a ulaşmış olması bizleri sevindirdi.

Bu başarıda emeği olan kurs idarecilerimize, hocalarımıza, dernek çalışanlarımıza teşekkür eder ve bu güzellikleri bizlere yaşatma noktasında derneğimizi maddi ve manevi destekleyen tüm kardeşlerimizden Rabbim razı ve hoşnut olsun inşallah" dedi.

(Haber: Yunus Yılmaz)
Haber okunma sayısı: 415Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ