Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Yazarımız Karabacak Konya kitap fuarında kitaplarını imzalayacak

yazarimiz-karabacak-konya-kitap--fuarinda-kitaplarini-imzalayacak

Gazetemiz Bozkır Postası’nın köşe yazarlarında M. Emin Karabacak Konya kitap fuarında okurlarıyla buluşuyor.
26 Ekim 2019 Cumartesi 14:11

 Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlayan Konya Kitap Günleri, bu yıl 18 Ekim'de Selçuklu Kongre Merkezi’nde kitapseverlere kapılarını açtı. 18-27 Ekim tarihleri arasında açık kalacak Konya Kitap Günleri, 10.00 - 21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Birçok yazar gibi gazetemiz Bozkır Postası köşe yazarlarından M. Emin Karabacak da imza gününde kitaplarını imzalayacak. Gazetemiz Bozkır Postası’nda yaklaşık 13 yıldır köşe yazarlığı yapan M. Emin Karabacak Konya kitap fuarında okurlarıyla buluşmaya başladı. 

Bozkır halkımız tarafından yıllardır yazıları severek okunan yazarımız Karabacak, Ensar Neşriyat standında okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzalıyacak.  

Tabakları Ayırdık Çocuklar Söz Dinlemez Oldu, Çocuklara Allah ve Namazı Bilinçaltında Sevdirebilmek, Sinirli Anne Babaların Akıllı Telefonla İmtihanı, Bayramlık İstemeyen Çocuklar ve Bilinçaltı şakadan Anlamaz kitapları bulunan yazarımız 26 ve 27 günleri saat 13.00-16.00 saatleri arasında siz değerli okurlar için standa imza için yerini alacaktır.

Okurların severek okudukları yazarımızın kitaplarını Konya’daki birçok okul, öğrenci velilerine kitaplarını okutarak imza ve söyleşi günleri düzenlemektedir. Yazarımız seminerlerinin ardında kitaplarını imzalamaktadır. Bozkır Postası ailesi olarak yazarımızı tebrik ederken, okuru ve imzası bol olan bir imza günü geçirmesini diliyoruz.M. EMİN KARABACAK KİMDİR?

Konya’nın Bozkır ilçesi Söğüt köyünde doğdu. İlkokulu Söğüt köyünde, ortaokul ve liseyi de Bozkır İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Lise öğreniminden sonra beş yıl din görevlisi olarak çalıştı.

Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışman ve Rehberlik Bölümü’nden mezun oldu. Yurdun değişik yerlerinde Psikolojik Danışman olarak çalıştı. Hâlen, Konya merkezde Psikolojik Danışman olarak görev yapmaktadır.

Yazarlığa ilk olarak Bozkır Postası Gazetesinde başlayarak adım attı. Yazar; Somuncu Baba ve Somuncu Baba Aile, Burhan, Ribat, Altınoluk, Yeni Dünya, Gönül, Gülistan, Diyanet ve Diyanet Avrupa gibi dergilerde makaleleri yayınlandı. Adı geçen dergilerde farklı periyotlarla yazılar yazmaya devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan yazar; bazı internet sitelerinin yanı sıra Bozkır Postası Gazetesinde her hafta öğrenci ve öğrenci velilerine yönelik yazılar yazmaktadır.

Yayımlanmış Kitapları: 1. Çocuklara Allah ve Namazı Bilinçaltında Sevdirebilmek. 2. Tabakları Ayırdık Çocuklar Söz Dinlemez Oldu. 3. Bilinçaltı Şakadan Anlamaz. 4. Sinirli Anne Babaların Akıllı Telefonla İmtihanı (Mustafa Karabacak ile) 5. Bayramlık İstemeyen Çocuklar.

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 341Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ