Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Youtube’dan çoban Ay’a 100 bin plaketi

youtubedan-coban-aya-100-bin-plaketi

Bozkır ilçemize bağlı Karacahisar mahallesinde Youtube'da çektiği videolarla Bozkır ilçemizin tanıtımında önemli rol oynayan Hasan Ay kardeşimizin 100.000 aboneye ulaşmasından dolayı Youtube Silver plaketi aldı.
24 Kasım 2020 Salı 08:31

 Bozkırlı Hasan Ay, Youtube üzerinde açtığı “Anadolu'da Zaman” isimli kanalla yurt içi ve yurt dışındaki binlerce takipçisine köy yaşamını ve çoban hayatını anlatıyor. Bozkır ilçesinde ilk olarak köy hayatını anlatarak youtube üzerinde ciddi kitle oluşturan Ay, Bozkır'ın çevre köylerinde Hayvancılıkla uğraşan diğer gençlere örnek oldu.
Ay Plaketi Youtube'dan aldıktan sonra Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı'yı da ziyaret etti. Ziyaret sonrasında Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Youtuber Hasan Ay'a ilçeye kattığı katma değer için teşekkür ederken, kendisine de makamında plaket verdi.

Bozkırlı Çoban kardeşimiz Hasan Ay, gazetemiz Bozkır Postasını da ziyaret etti. Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Yunus Yılmaz ve Bozkırımızın esnaflarından, Bozkır’ın tarihi fotoğraflarının koleksiyonu bulunan Ali Çelik ile birlikte sohbet etti.

Çoban kardeşimiz Hasan Ay’a, Bozkır ilçemizi günümüzün sosyal medyalarından Youtube de 100 binlerce kişiye tanıtmasından dolayı kendisine teşekkür ederlerken, Youtube Silver plaketinin de hayırlı olmasını dilerlerken, başarı dileklerinde de bulundular.
(Haber: Özgür Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1436Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ