Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Yukarı mahallede aydınlatma sorunu çözülüyor

yukari-mahallede-aydinlatma-sorunu-cozuluyor

Bozkır’ın merkez mahallelerinden olan Yukarı Mahallenin Soğuksu mevkiinde yer alan yolda aydınlatma çalışmaları başlıyor.
21 Kasım 2019 Perşembe 08:01

 Çalışmaların yapılacağı alanda incelemelerde bulunan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı ve Bozkır Medaş İşletme Şefi Ali İnce, Belediye ve Medaş işbirliğiyle yolun aydınlatılacağını ve mahalle sakinlerinin önemli bir sorununun çözülmüş olacağını belirtti. 

Mahallelerdeki sorunları yerinde tespit edip yerinde çözüme kavuşturmaya devam eden Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Uzun yıllardır mahalleliler tarafından aydınlatılması beklenen yolda incelemelerde bulunarak mahallelilerin önemli bir sorununu çözmek için ilk adımı attı. İncelemeler sonucunda bu yolun aydınlatılması için çalışmaları başlatan Başkan Saygı, “yolun aydınlatılmasıyla birlikte mahallenin önemli bir sorunu çözülmüş olacak” dedi. 

Daha sonra çevre yolunda da incelemelerde bulunan Başkan Saygı ve Şef İnce, ilçenin Üçpınar yolu çıkışının ve Üçpınar Mahalle bağlantı yolunun tehlike arz ettiğini, buranın da aydınlatılması için çalışmalara başlayacaklarını belirttiler.

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 293Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ