Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Rektör Aksoy'dan Bozkır’a ziyaret

rektor-aksoydan-bozkira-ziyaret

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ve ekibi, Bozkır Meslek Yüksekokulu'na ziyarette bulundu. Rektör Aksoy, okul ziyaretinin ardından, 2018 Yılı Türkiye Ahisi seçilen Kalaycıoğlu Tahin Sanayii sahibi Osman Kalay’ı da ziyaret ettiği öğrenildi.
22 Eylül 2020 Salı 12:40

 Geçtiğimiz hafta içerisinde, Konya Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ve ekibi, Bozkır Meslek Yüksekokulu'na ziyarette bulundu. Kütüphane, laboratuvar ve dersliklerin incelenmesinin ardından, tahiniyle meşhur Bozkır'ın "2018 Yılının Türkiye Ahisi Ödülü” ne sahip olan Bozkır Tahin Dünyası ile Kalaycıoğlu Tahin Sanayii’nin sahibi Osman Kalay’ı da ziyaret ederken, kara fırın tahin değirmenini de gezerek incelemelerde bulundu.
Rektör Aksoy'a okul müdiresi Ahu Cavlazoglu Davulcu ziyaret dolayısıyla plaket takdim etti.
Bozkır Meslek Yüksekokulu ziyareti dolayısıyla açıklamada bulunan Müdüre Davulcu: "Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Metin Aksoy, Rektör Yrd. Sayın Prof. Dr. Emrullah Eken, Genel Sekreterimiz Sayın Prof. Dr. Ahmet Tuğrul Polat Yüksekokulumuzu ziyaret ederek, incelemelerde bulundular. Ziyaretleri için kendilerine ve ekibine çok teşekkür ederim" dedi
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 552Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ