Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Yarıyıl tatilinin ardından bir mesaj yayınladı

yariyil-tatilinin-ardindan-bir-mesaj-yayinladi

Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Özgür Tunç, 2019-2020 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
13 Şubat 2020 Perşembe 11:51

 Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan özgür Tunç, 2019-2020 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla birlikte yayınladığı mesajında, öğrencilerle iki haftalık tatilin ardından yeniden bir araya gelmenin sevincini yaşadıklarını belirtti. 

Eğitimin kararlılık ve süreklilik isteyen bir süreç olduğunu ifade eden Müdür Tunç, “Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak temel görevimiz; teknolojik ve bilimsel yenilikleri takip edebilen, milli ve manevi değerlerimize bağlı, evrensel değerleri tanıyan, her bakımdan sağlıklı ve eğitimli bireyler yetiştirmektir. Bir nesil yetiştirme hedefimizi gerçekleştirme sorumluluğunu üstlenirken en büyük güvencemiz dinamik öğretmen kadromuz, donanımlı yöneticilerimiz, desteklerini esirgemeyen başta Sayın Kaymakamımız olmak üzere resmi ve özel kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum örgütlerimiz ve velilerimizdir. 

2019-2020 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi ile birlikte yönetici, öğretmen, eğitim çalışanları ve velilerimizle uyum içinde; bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde, fedakâr öğretmenlerimiz ve onlara liderlik eden değerli yöneticilerimizle birlikte Bozkır ilçemizi eğitim alanında daha ileri noktalara taşıyacağımıza yürekten inanıyorum. Bu süreçte değerli yöneticilerimize, öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına başarılar diliyor, başarılı bir dönem geçirmemizi yüce Allah’tan temenni ediyorum.” dedi.

 

(Haber: Özgür Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 2091



Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ