Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır’ın ayrı bir yeri vardır

bozkirin-ayri-bir-yeri-vardir

Bozkır’a Gelen Ak Parti Konya Milletvekili Adayı Mehmet Akif Yılmaz: Seçim çalışmaları kapsamında Bozkır’a gelen ve hemşerilerimizle buluşan AK Parti Konya Milletvekili Adayı Mehmet Akif Yılmaz, “Bozkır’ı çok seviyorum. Benim yanımda Bozkır’ın ayrı bir yeri vardır. Bozkır insanı ahdi vefayı iyi bilen bir insanına sahiptir. Bozkırlı devletine sadakatini hep göstermiştir. Onun için Vatanımız Milletimiz için çalışan Ak Parti olduğundan dolayı, benim Bozkırlı hemşerilerim; 24 Haziran seçimlerinde yine her zaman olduğu gibi sandıklarda oy patlaması yapacaklardır” dedi.
07 Haziran 2018 Perşembe 17:50

 AK Parti Konya Milletvekili Adayı Mehmet Akif Yılmaz seçim çalışmalarına yoğun tempo ile devam ediyor. Yılmaz, aday adaylığında başlayan maratonunu aday olduktan sonrada yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlçemiz Bozkır’da da esnaf ve halk ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili adayı M. Akif Yılmaz; “Bozkırımızın benim yanımda ayrı bir değeri ve yeri vardır. Çünkü biz Bozkır’a eski Milletvekilimiz Hüsnü Tuna ile birlikte çok hizmetlere imza attık.

Ben o zaman Milletvekilimiz Hüsnü Tuna’nın danışmanıydım. Bozkır’ın sorunlarını o yıllardan biliyorum ve Bozkır’ın sorunlarını en iyi bilenlerden bir kardeşinizim. 24 Haziran Seçimlerinde sevgili Bozkır’lı kardeşlerimden, Ak Parti’ye ve Cumhurbaşkanlığına destek istiyorum. Bozkırlı hemşehrilerimiz her seçimlerde Bozkır’da sandıklarda gereken desteği vermiştir. 24 Haziran seçimlerinde de, daha önceki vermiş oldukları desteklerinden daha fazlasını vereceklerine hiç şüphem yoktur. Çünkü Bozkır’daki hemşehrilerimiz 24 Haziran seçimlerinin gelmiş geçmiş tüm seçimlerden daha önemli olduğunu iyi biliyorlar” şeklinde gazetemiz Bozkır Postası Genel Yayın Yönetmeni Yunus Yılmaz’a anlattı.  

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Bozkır’a gelen ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Konya Milletvekili adayı M. Akiy Yılmaz, aynı gün Bozkırlılar Vakfının iftar yemeğine de katıldı. Bozkırlı hemşehrimiz eski Konya Milletvekillerinden Hüsnü Tuna’nın danışmanlığından dolayı ilçe halkı tarafından iyi tanınan Milletvekili adayı M. Akif Yılmaz, Bozkır’da vatandaşların sevgi seliyle karşılandığı yine gazetemiz Bozkır Postası muhabiri tarafından görüldü.

Bozkır’da esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Yılmaz, 24 Haziran seçimleri için Bozkırlılardan tam destek isterken, bol bol dua etmeleri dileklerini de iletti. M. Akif Yılmaz’ın ziyaretlerine, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün ve AK Parti İlçe Başkanı Memduh Çelmeli ile birlikte çok sayıda partili de eşlik ettikleri görülmüştür. 

Bozkırlılar Vakfının iftar programına katılan ve iftardan sonra, Bozkır’a bağlı bazı mahalle ziyaretlerine de giden Milletvekili adayı M. Akif Yılmaz, gecenin geç saatlerine kadar mahallelerimizde de seçim çalışmalarını sürdürdü. Yılmaz, aynı gün gece saat 13,30 sularında ilçemizden vedalaşarak ayrıldı.


Haber okunma sayısı: 26120Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ