Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Hastanemizi ziyaret etti

hastanemizi-ziyaret-etti

Ak Parti Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu ve beraberindekiler Bozkır Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.
16 Nisan 2013 Salı 09:54

Ak Parti’nin her ay peryodik olarak yapılan ilçe danışma meclisi toplantısına katılan Ak Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Belediye Düğün Salonunda yapılan toplantının ardından, beraberindekilerle birlikte Bozkır Devlet Hastanesini ziyaret etti. Baloğlu ve ekibini hastane Başhekimi Dr. Özkan Yavuz karşıladı.
Ak Parti Konya Milletvekili
Dr. Mustafa Baloğlu ve beraberindekiler AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Dündar, AK Parti Bozkır İlçe Başkanı Mehmet Demirel ve İl Genel Meclisi üyeleri İbrahim Gün ve Hayri Ak ile birlikte Bozkır Devlet Hastanesi’ni ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında hastalarla sohbet eden Baloğlu, hastalara geçmiş olsun dileğinde bulundu. Daha sonra başhekim tarafından hastane hakkında bilgi alan Baloğlu, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda bilgi alışverişinde bulunduğu öğrenildi.
Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu, TOKİ tarafından ilçemize kazandırılan 50 yataklı Bozkır Devlet Hastanesinin binasını detaylı bir şekilde gezerek eksiklikleri tespit etti. Baloğlu, gerek binanın eksiklikleri, gerekse doktor ihtiyaçları konusundaki taleplerin en kısa zamanda yerine getirileceğinin bilgisini verdi.
Bozkır Devlet hastanemizi ziyaret eden Ak Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu’nun verdiği sözlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bekleyip göreceğiz. İnşallah boş bir vaatler değildir. “Nasıl olsa Bozkır’a aylık yapılan ilçe danışma meclisi toplantısına geldim de, hastaneye de geçerken bir uğradım olmaz.”

Haber okunma sayısı: 33281Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ