Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

10 Ocak Gazeteciler Gününde Gazetemizi ve çalışanlarımızı kutladılar

10-ocak-gazeteciler-gununde--gazetemizi-ve-calisanlarimizi-kutladilar

10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle Gazetemiz Bozkır Postasını ve çalışanlarını unutmayıp ziyaretimize gelenlere, telefonlarıyla ve mesajlarıyla olsun, 10 Ocak Gazeteciler Günümüzü kutlayan herkese bizlerde yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz.
16 Ocak 2020 Perşembe 08:53

10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle, Bozkır’dan gazetemize ilk kutlama ziyareti MHP Bozkır İlçe Başkanı Ata Küçükduran’dan geldi. Başkan Küçükduran: “Bozkır’da 32 yıldır fedakârca kendi imkanlarınızla Bozkır’ın tek yerel gazetesi olarak Bozkır’ın dert ve sorunlarına merhem oldunuz, olmaya da devam ediyorsunuz.10 Ocak Gazeteciler Gününüzü en kalbi duygularımla kutluyorum.” dedi.

Ak Parti Bozkır eski İlçe Başkanlarından Memduh Çelmeli’de, 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret ederken, Bozkır’da zor şartlar altında basın olarak hizmet ettiğimizi ve buna rağmen, yılmadan 32 yıldır Bozkır Postası gazetesiyle Bozkır’ın sesi kulağı olduğumuzu söyleyen Çelmeli, 10 Ocak Gazeteciler Günümüzü en içten dilekleriyle kutladığını sözlerine ekledi.

Bozkır Emniyet Amirliğinde Komiser olarak görev yapan Ramazan Arlı ve beraberinde bulunan Polis memuru Erdal Kavaklı gazetemize kutlama ziyaretinde bulundular. 10 Ocak Gazeteciler Günümüzü kutlayan Komiser Arlı, Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Yunus Yılmaz ile yaklaşık olarak yarım saate yakın sohbet ederlerken, karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. Arlı ile Kavaklı gazetemiz çalışanlarıyla vedalaşarak gazetemizden ayrıldılar. (Haber: Enes Yılmaz) 

Haber okunma sayısı: 2136Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ