Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Ahırlı’da Başkan Akgül’e yoğun ilgi

ahirlida-baskan-akgule-yogun-ilgi

Mart 2014 yerel seçimlerinde, Ak Parti’den Ahırlı Belediye Başkanı seçilen ve yaptığı hizmetleriyle Ahırlıların gönlünde taht kuran Belediye Başkanı İsa Akgül, önümüzdeki Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde, Ak Parti tarafından tekrar Ahırlı Belediye Başkan Adayı gösterildi. Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül, seçim çalışmalarına yoğun tempo ile devam ederken, her vardığı seçim bölgesinde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Ahırlı ve Ahırlı’ya bağlı mahallelerine beş yıl boyunca yaptığı hizmetlerle Ahırlı ve mahallelerinin çehresini değiştiren Başkan Akgül’e seçmen: “Bu sefer yine Akgül” diyor.
06 Şubat 2019 Çarşamba 16:52

 Komşu ilçelerimizden Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül, 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti’den Belediye Başkanı seçilmiş ve o tarihten bu tarihe kadar Ahırlı ilçesine ve mahallelerine yaptığı hizmet ve yatırımlarıyla halkın gönlüne girmiş olarak gözüküyor.

Ahırlı ilçesine giden ve Ak Partili Belediye Başkanı ve Adayı olan İsa Akgül’ün seçim çalışmalarına katılan ve yerinde seçim çalışmalarını inceleyen gazetemiz muhabiri Belediye Başkanı İsa Akgül’e: “Başkan seçim çalışmalarınızı izliyoruz ve her gittiğiniz seçim bölgenizde, halkın yoğun teveccühünü görüyoruz. Bunu neye bağlıyorsunuz?” sorusu üzerine Başkan Akgül:

“Biz 2014 yerel seçimlerinde, Ahırlı ilçemize ve mahallelerimize ne söz verdiysek bil fiil fazlasıyla projelerimizi gerçekleştirdik. Her şeyden önce ben Ahırlılı hemşehrilerimize Belediye Başkanı değil, Ahırlılara hizmetkâr olmak için 2014’de aday olmuştum. 2014’de de şimdiki olduğu gibi halkımızın yoğun teveccühüyle ve oylarıyla Belediye başkanı seçildim. Onun için Ahırlılı hemşehrilerim kimin Ahırlı’ya ve Ahırlılıya daha iyi hizmet ettiğini iyi bilirler. İşte bu gördüğünüz yoğun ilgi oradan geliyor. Ben Ahırlı’ya ve mahallelerine 2019 Mart seçimlerinde Ahırlı’ya ve mahallelerine tekrar hizmet etmek için yine Ak Partimizden aday oldum.” dedi.

Öte yandan gazetemiz muhabirine konuşan Ahırlı ve Ahırlı’ya bağlı mahallelerde ikamet eden vatandaşlar: “Bizler Ahırlı Belediye Başkanımızdan oldukça memnunuz. Belediye başkanımız İsa Akgül 2014 yerel seçimlerinde verdiği sözlerini ve projelerini fazlasıyla gerçekleştirmiştir. Bizler particilikten ziyade yapılan hizmetlere bakarız. Bizler Ahırlı Belediye Başkanımız İsa Akgül’e, bu sevgi selimizi işte onun için gösteriyor ve 2019 Mart seçimlerinde de tekrar İsa Akgül” diyoruz şeklinde serzenişte bulundular. 

(Haber: Yunus Yılmaz)Haber okunma sayısı: 493Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ