Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu sertifikası

beyaz-bayrak-ve-beslenme--dostu-sertifikasi

Derviş Mustafa Öztunç İlkokuluna; Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Derviş Mustafa Öztunç İlkokulu iki sertifika aldı. Beyaz Bayrak ile Beslenme Dostu sertifikası almaya hak kazanan Derviş Mustafa Öztunç İlkokulu Müdürü Yüksel Uyar, sertifikasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazana Özgür Tunç’tan aldı.
08 Eylül 2020 Salı 12:46

 Derviş Mustafa Öztunç İlkokulu'nun sertifika almasıyla beraber ilçe genelinde 20 okul Beyaz Bayrak ve 4 okul okul beslenme dostu sertifikasına sahip olarak eğitim öğretim hizmeti veriyor.
Bozkır Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen sertifika teslim etkinliğinde sertifikalar Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Özgür Tunç tarafından okul müdürü Yüksel Uyar' verildi.
Ödül töreninde açıklamalarda bulunan Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Tunç "İlçemiz okullarından hem Beyaz Bayrak hem de Beslenme Dostu sertifikası almaya hak kazanan Derviş Mustafa Öztunç İlkokulunu ve okul müdürümüzü tebrik ederiz.
Okullarımız yaptıkları çalışmalarla ilçe geneli sertifikalarını artırıyor. Bu son sertifikalarla Bozkır genelinde 20 okulumuz Beyaz Bayrak, 4 okulumuz da Beslenme Dostu olarak eğitim- öğretime devam ediyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hedefimiz tüm okullarımızın bu sertifikayı alabilmesi" dedi.
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1332Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ