Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Hepimiz Cumhuriyetin eşit hissedarıyız!

hepimiz-cumhuriyetin-esit-hissedariyiz

Konuk; Cumhuriyet, millet asliyetinin yüksek korumasındaki en büyük mirasımızdır; 25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız nedeniyle gazetemiz Bozkır Postasına kutlama mesajı gönderdi. Konuk mesajında, “Cumhuriyet, millet asliyetinin yüksek korumasındaki en büyük mirasımızdır. Hepimiz cumhuriyetin eşit hissedarıyız.” dedi.
04 Kasım 2020 Çarşamba 10:10

 25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk; “Cumhuriyetin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bundan 97 yıl önce söylediği “Türkiye Cumhuriyeti, dünya devletleri arasında tuttuğu yere layık olduğunu eserleriyle ispat edecektir.”
Sözündeki eserleriyle ispat vazifesi Cumhuriyetimizin kurucu ve eşit hissedarı Türk çiftçisinin de kendi mesuliyet alanındaki vazifesidir ve Türk çiftçisi bu vazifesini, ürettiklerinden arttırdıkları, ürettiklerinden oluşan katma değerle Cumhuriyetimize kazandırdığı eserlerle hakkıyla yerine getirmiştir.” dedi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız nedeniyle gazetemiz Bozkır Postasına kutlama mesajı gönderen Başkan Recep Konuk, “Önce tek üretim kalemi tarım olan bir ülkeye, ürettikleri ile ilk ekonomik can suyunu veren, ilk kurulan fabrikaları, yolları, hastaneleri, okulları tarlada ürettikleriyle Cumhuriyetimize kazandıran ve kalkınmanın fitilini ateşleyen Türk çiftçisidir. Bugün de ürettikleriyle ve ülkemize kazandırdığı sanayi tesisleri, markalarla vazifesini hakkıyla yerine getirmektedir.
Cumhuriyetimizin, dünya devletleri arasında tuttuğu yeri büyütmek, güçlendirmek için, her destekte gayretini katlayıp işine daha bir şevkle sarılarak, karşısına çıkan zorlukları ise göğüsleyerek çalışmaktadır.
Bu anlayış ve kararlılıkla Cumhuriyetimizin ebediyen yaşamasına yönelik inanç ve irademizi ifade eder, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Cumhuriyetimize hizmeti geçen değerli büyüklerimiz ve aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve saygı ile yad eder, Cumhuriyetimizin 97’nci yılını kutlarım” şeklinde konuştu.
(HABER MERKEZİ)

Haber okunma sayısı: 2275Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ