Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

ADAYLAR HIZ KESMiYOR

adaylar-hiz-kesmiyor

ADAYLAR HIZ KESMiYOR
21 Mart 2019 Perşembe 15:43

 

Cumhur ittifakının Konya Milletvekillerinden Ak Parti Milletvekili Bozkırlı hemşehrimiz Ziya Altunyaldız ve MHP Milletvekili Bozkırlı hemşehrimiz Mustafa Kalaycı ile birlikte Cuma günü Bozkır’da seçim çalışmalarına katıldılar. 

Bozkırlı Milletvekilleri ile birlikte Belediye Başkan Adayı Sadettin Saygı, Belediye Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti ilçe Başkanı Kadir Güven, MHP ilçe Başkanı Ata Küçükduran ve çok sayıda partililer gazetemiz Bozkır Postasını ziyaret ettiler.

Cumhur ittifakı Bozkır Belediye Başkan Adayı Sadettin Saygı ile Bozkırlı Milletvekilleri gazetemize yaptıkları kısa açıklamalarında: “Bozkırımızda Cumhur ittifakına karşı hemşehrilerimizde yoğun ilgi görüyoruz. Bozkır için bu fırsatın tarihi bir fırsat olacağının farkına vardıklarını gördük. Bu farkı 31 Mart’ta sandığa yansıtacaklarından hiç şüphemiz yoktur. Bizlerde, Cumhur ittifakı milletvekilleri olarak bunun altında kalmayacağız.

Bozkır’a Cumhur ittifakı olarak hizmetlerin ard arda geleceğini vaad ediyor, hemşehrilerimizin bize gösterdikleri yoğun teveccühlerinin karşılığını seçimlerden sonra, inşallah bizlerde yine birlikte göstereceğiz ve Sadettin Başkanımızın daima yanında olacağız” dediler.
Geçtiğimiz Cuma günü akşam saatlerinde Büyük Birlik Partisi Bozkır Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Ülker, Belediye Meclis Üyesi Adayları, Büyük Birlik Partisi ilçe Başkanı Mehmet Demiray ile birlikte gazetemiz Bozkır Postasına ziyaret gerçekleştirdiler.Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Ülker gazetemize gerçekleştirdiği ziyaretinde; “2004-2009 yılları arasında bağımsız Belediye Başkanı olarak Bozkırımızda 5 yıl Belediye başkanlığı görevini yaptım. O tarihlerde bağımsız Belediye Başkanı olarak yaptığım hizmetlerimi saymayacağım ama o hizmetlerimi hemşehrilerim çok iyi biliyorlardır. 

Bozkır’a hizmet yapmak için illaki iktidar partisinden Belediye Başkanı olman gerekmez. Ben bunun örneğini 2004-2009 yıllarında Bozkır’a gösterdim. Bu seferde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkanı olarak göstereceğim. Kısacası iş bilenin kılıç kuşananındır. 

Bizler Bozkır için elimizi taşın altına tekrar koyduk ve bizde varız dedik. Benim aday çıkmam seçmenlerimizin de itibarını artırmış oldu. Seçmenlerimiz bunun farkında ve ondan dolayı seçim çalışmalarımızda bizlere yoğun teveccüh göstermektedirler. Bizlerde hemşehrilerimizi inşallah mahçup etmeyeceğiz” dedi. 


Haber okunma sayısı: 2211

Haberin etiketleri:

ADAYLAR HIZ KESMiYOR


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ