Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Beyşehir online tanıtım hakkında bakana soru

beysehir-online-tanitim-hakkinda-bakana-soru

MHP Konya Milletvekili Esin Kara, Beyşehir online tanıtımı hakkında Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a, sorduğu soruları, gazetemiz Bozkır Postasına da gönderdi.
24 Kasım 2020 Salı 08:18

 MHP Konya Milletvekili Esin Kara, Türkiye Büyük Millet Meclisinde, Türkiye’nin ve Konya’nın sorunlarını Bakanlara soran Milletvekili Kara, Bakanlara sorduğu soruları gazetemizlede paylaşmaktadır.
Milletvekili Kara, Kültür ve Turizm Bakanına: “Beyşehir Gölü’nün turizm potansiyelinin online olarak tanıtılması hakkında bakanlığa soru soran MHP Konya Milletvekili Esin Kara, “Konya Ovası'nda yer alan Türkiye’nin en büyük tatlı su gölü olan Beyşehir Gölü doğal güzellikleriyle her yıl binlerce ziyaretçi ağırlamaktadır.
Özellikle son dönemde dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık karşısında insanlar açık alanlarda ailece vakit geçirmek ve mesire yerlerini ziyaret etmek istemektedir. Aynı zamanda Beyşehir Gölü çevresi meşe ormanları sayesinde ziyaretçilere kamp yapma olanağı da sağlamaktadır.” dedi.
ONLİNE TANITIM ÇALIŞMALARI YAPILABİLİR Mİ?
MHP Konya Milletvekili Esin Kara, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a şu soruları sordu; “Beyşehir Gölü’nün yurtiçi turizm potansiyelinin geliştirilmesine yönelik online tanıtım çalışmaları yapılması planlanmakta mıdır?
Yurtdışı turizm imkânlarının kısıtlandığı bu günlerde Beyşehir Gölü’nde su sporlarının geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapılması planlanmakta mıdır?” Bakan Mehmet Nuri Ersoy’un kendisine yöneltilen bu sorularla ilgili atacağı adımlar olacak mı? Bizlerde Bozkır Postası Gazetesi olarak merak edeceğiz.
(HABER MERKEZİ)

Haber okunma sayısı: 5131Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ