Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bu ittifakın doğuşu 15 Temmuz’a dayanmaktadır!

bu-ittifakin-dogusu-15-temmuza-dayanmaktadir

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Bozkırlı Mustafa Kalaycı, Cumhur İttifakının, ülkemizin karşı karşıya geldiği iç ve dış saldırılara göğüs germek için oluşturulduğunu söyledi. Kalaycı, "Bu ittifakın doğuşu 15 Temmuz'a dayanmaktadır" dedi.
13 Mart 2019 Çarşamba 12:02

 MHP Genel Başkan Yardımcısı Bozkırlı hemşehrimiz Mustafa Kalaycı Doğanhisar ilçesine yaptığı ziyarette ve seçim çalışmalarında, Bozkırlı Kalaycı’yı ve beraberindekileri ilçe girişinde partililer tarafından karşılandı. 

Daha sonra seçim koordinasyon merkezine geçildi. Burada ilk konuşmayı MHP Konya Milletvekili Esin Kara yaptı, Cumhur İttifakının Doğanhisar Belediye Başkan Adayı İhsan Oztoklu'ya destek istedi. MHP MYK Üyesi Hüseyin Korkmaz da seçimlerin ülkemiz için taşıdığı öneme dikkat çekti. Korkmaz "Cumhur İttifakı'nın ruhu burada kendini net bir şekilde hissettirmiştir. İnşallah 31 Mart'ta Doğanhisar Cumhur İttifakı adına kazanılarak, çok daha güzel hizmetler görecektir" dedi. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Bozkırlı Mustafa Kalaycı da Cumhur İttifakının kurulma sürecini anlattı. Yerel seçimlerin Türkiye'nin geleceği için büyük önem arz ettiğini dile getirdi. Kalaycı "AK Parti ve MHP Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı iç ve dış saldırılara göğüs germek için bir araya gelmiştir. Bu ittifakın doğuşu 15 Temmuz darbe girişimine karşı Türk Milleti'nin birlik ve beraberliği ve milli duruşuna dayanmaktadır" diye konuştu.  (Haber Merkezi)


Haber okunma sayısı: 1557Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ