Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Gün, Birlik Olma Günüdür

gun-birlik-olma-gunudur

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan; “Allah korkusu taşımayan katil Esad ve ona bağlı it sürüleri Regaip Kandilimizi kana bulamış, yüreğimize ateş düşürmüş; gözü yaşlı analarımızın bağrını delip, Türk milletini acı ve yasa boğmuşlardır.” dedi.
06 Mart 2020 Cuma 07:35

 Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Remzi Karaarslan geçtiğimiz hafta içerisinde, Suriye İdlib’de Kahraman Ordumuza kalleşçe hava saldırısı düzenleyen katil Esed’i ve recim güçleri ile ilgili gazetremiz Bozkır Postasına bir açıklama gönderdi.

MHP İl Başkanı Karaarslan olayın arkasından gazetemize gönderdiği açıklamasında: “Ellerin semaya açıldığı mübarek gecede; Müslüman Türk Milletinin dualarında ve gönlünde kahraman Türk askeri vardı. İdlib’de yaşanan hain saldırıda 33 kahramanımız şehit olmuş, 32 kahramanımız ise yaralanmıştır.

Acımız çok büyüktür. Liderimiz Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi’nin, milli bekamızın emniyete alınması için, hükümetin alacağı siyasi ve askeri her karar, her uygulama, her tasarrufun bedeli ne olursa olsun yanında duracağı ve destekçisi olacağını açıklamıştır. Bizler bu kararın sonuna kadar arkasında duracağız, verilecek her görevi hakkıyla yerine getireceğiz.

Zor bir coğrafyada, adaletin hakim olmasına çalışan ateşle imtihan edilen asil bir milletin ferdiyiz. Tarih göstermiştir ki, bizim medeniyetimiz gözyaşı medeniyetidir. Bunun için çok acılar çektik. Ama her şeye rağmen Kur’an’ı, bayrağı, hakkı ve vicdanı hep el üstünde tuttuk, tutacağız. 

Gün birlik olma günüdür. Mücadele her alanda etkili olarak yapılmalıdır. Uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarını kullanarak terör yuvalarını ezmekte kararlı olan Türkiye, rejime ve onu cesaretlendirenlere bu kalleşliğin hesabını en ağır şekilde ödetecektir. Suriye hava sahasının Rusya tarafından açılıp açılmaması hükmünü tümden kaybetmiş, artık güç ve zor kullanmak kaçınılmaz bir mecburiyet haline gelmiştir. Nitekim İdlib’e kara ve hava operasyonu süratle icra edilmektedir. Artık söz Devletimizde ve ordumuzdadır. Halkımız her türlü provokasyona karşı uyanık olmalı, kışkırtıcıları güvenlik güçlerine bildirmelidir. Gün birlik olma, Türk Milletinin gücünü gösterme günüdür. Bizim inancımızda teslimiyet söz konusu bile değildir. Çünkü Türk Milleti; beklenen, özlenen ve övülendir. Bizler caniye karşı cesaretin tarafında olmaya, mazlumların iç çekişini duymaya, bir ve beraber olmaya yeminliyiz. Allah Türk Milleti’nin yar ve yardımcısı olsun.

Toprağı vatan yapan şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı Mehmetçiklerimize acil şifalar ve Aziz Türk Milletine baş sağlığı diliyorum.” Şeklinde açıklamalarını tamamladı.

 

(Haber Merkezi)


Haber okunma sayısı: 15597

Haberin etiketleri:

Gün, Birlik Olma Günüdür


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ