Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Olumsuz her şeyi başkalarına atmayı bırakın!

olumsuz-her-seyi-baskalarina-atmayi-birakin

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’nın, Konya’da katıldığı bir televizyon programında yaptığı konuşmaya istinaden, Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı tarafından kamuoyuna açıklamalarda bulunurken, “Olumsuz her şeyi başkalarına atmayı bırakın! Vatandaş sizin dediğiniz gibi olanı biteni çok iyi görüyor.”
28 Ekim 2020 Çarşamba 10:13

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’nın, Konya’da katıldığı bir televizyon programında yaptığı konuşmaya ilişkin, Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı tarafından cevap gelirken, kamuoyuna da açıklamalarda bulundu.
“Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’nın 16 Ekim Perşembe günü Konya’da katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalar ve ruh hali artık iktidarın gücünü günden güne kaybettiğinin göstergesidir.
Leyla hanımın açıklamalarının satır araları halkın gündeminden oldukça kopuk oldukları izlenimini vermektedir. Televizyon programının formatı canlı yayın olduğu halde Leyla hanımın bu programa canlı olarak katılmasını arzu ederdik. Programın bant yayın yapılmasının sadece Leyla Hanımın iş yoğunluğunuzdan dolayı olduğunu düşünmek istiyoruz.
Seçilmiş bir partiyiz, iktidardayız derken; seçilmiş bir başbakanın görevden el çektirilip pelikana yem edilmeye çalışılmasına, makam ve mevki uğruna sessiz kaldığınızı tüm Konya kamuoyu bilmektedir.
One minute olayının üzerinden 10 yıldan fazla geçmesine rağmen söyleyecek sözü olmayanlar hala one minute üzerinden siyaset yapıyorlar. One minute olayının en önemli kahramanlarından biri de Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’dur. Bunu Leyla hanım da çok iyi bilmektedir.
Senin rektörün, benim rektörüm kavgasına ve pazarlığına girenler genel başkanımızı hırs, makam ve mevki uğruna parti kurmakla itham edemezler. Leyla hanım siz de biliyorsunuz ki Sayın Davutoğlu hırs, makam ve mevki hesabı yapsaydı, başbakanlığı bırakmaz ve düşük profilli bir başbakan olarak koltuğunda kalırdı.
Sadece Ak Parti’ye zarar vermek için yola çıktığımızı ve parti kurduğumuzu söylediniz. Leyla Hanım şunu iyi bilmelisiniz ki bu bir tavan hareketi değil, taban hareketidir. Siz de biliyorsunuz ki genel başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu parti içerisinde bir şeyler düzelsin diye çok uğraştı. Yolsuzluklara karşı çıktı. Temiz siyaseti savunduğumuz için parti içinde birilerini rahatsız ettik. Şeffaflık, siyasi etik ve imar yasasını kim hazırladı, kim karşı çıktı? Parti içerisinde doğruları konuştuğumuz için dolandırıcılıkla, hainlikle itham edildik. Leyla Hanım, Genel Başkanımız partiden ayrılmadı ihraç edilmek istendi. Asıl sizin söylemleriniz vatandaşın aklıyla alay etmektir.
Konya sokaklarında bizler tüm teşkilatlarımız ile dolaşıyoruz, ama sizleri göremiyoruz. Vatandaşın karşısına çıkacak yüzü olmayanlar, herhalde sokaklarda dolaşmadıkları için bizi göremiyorlar.
Vatandaş sizin dediğiniz gibi olanı biteni çok iyi görüyor. Öncelikle çıkın 18 yılın tüm sorumluluğunun, günahıyla sevabıyla sayın Erdoğan’a ait olduğunu dile getirin. Olumsuz her şeyi başkalarına atmayı bırakın.
Konya milletvekili olarak, millet ve memleket için “hayırlı olsun“ bile diyemeyen birinin bu açıklamalarını esefle kınıyor, kamuoyuna saygıyla arz ederiz.”
(Haber Merkezi)

Haber okunma sayısı: 2724Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ