Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Partimize ilgi giderek artıyor

partimize-ilgi-giderek-artiyor

Gelecek Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Osman Başaran, yönetim kurulları ile kadın ve gençlik kollarıyla birlikte sahada vatandaşlarla buluştuklarını, 3 binin üzerinde esnafla bir araya geldiklerini ve sahada durumun iktidar açısından hiç iç açıcı olmadığını söyledi.
12 Kasım 2020 Perşembe 11:45

Gelecek Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Osman Başaran, 1071 üye kampanyasını kısa sürede tamamlayarak Kasım ayı içerisinde her üye için bir çınar ağacı dikeceklerini söyledi. Yeni hedeflerinin 2500 üye olduğunu belirten Başaran her hafta yaptıkları saha çalışmalarında partilerine olan ilginin giderek arttığını gözlemlediklerini ifade etti.
Bugüne kadar yaptıkları çalışmaları gazetemiz muhabirine aktaran Gelecek Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Osman Başaran Selçuklu ilçesinde hızla mahalle temsilciliklerini oluşturduklarını ve her an gerçekleşecek bir erken seçime hazırlandıklarının altını çizerek şunları söyledi: “Selçuklu ilçemizde teşkilatımızın oluşmasının ardından yönetim kurulumuz ile kadın ve gençlik kollarımızla birlikte sahada vatandaşlarımızla buluşuyoruz. 3 binin üzerinde esnafımızla bir araya geldik. Sahada durum iktidar açısından hiç iç açıcı değil. Partimize ve Genel Başkanımıza yoğun bir ilgi gözlemliyoruz. Hızla büyüyen ve nitelikli muhalefet yapan bir partiyiz.” ifadelerinde bulundu.

(HABER MERKEZİ) 

Haber okunma sayısı: 1751

Haberin etiketleri:

Partimize ilgi giderek artıyor


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ