Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Resmen Adaylığını Açıkladı

resmen-adayligini-acikladi

Mehmet Akif Ülker, Büyük Birlik Partisinden Bozkır Belediye Başkanlığı için; 2004 yılında Ak Parti’den Bozkır Belediye Başkan Aday Adayı olan ve aday gösterilmeyen Mehmet Akif Ülker, bağımsız aday olarak kazanmıştı. 2004-2009 yıllarında bağımsız olarak Bozkır Belediye Başkanlığı görevini yürütmüştü. Eski Bozkır Belediye Başkanı Mehmet Akif Ülker, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimler için, tekrar Ak Parti’den Bozkır Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Yine aday gösterilmeyen Ülker, bu kez Büyük Birlik Partisinden aday oldu. Ak Parti Bozkır Belediye Başkan Adayı Sadettin Saygı olarak açıklamasının ardından, Mehmet Akif Ülker’de Büyük Birlik Partisinden Bozkır Belediye Başkan adayı olduğunu geçtiğimiz hafta resmen açıklamasının ardından Bozkır’da seçim hareketi hızlandı.
20 Şubat 2019 Çarşamba 09:40

 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere yaklaştığımız bu günlerde, Büyük Birlik Partisinden Adaylığını açıklayan eski Bozkır Belediye Başkanlarından Mehmet Akif Ülker, Bozkır Belediye Başkanlığı için 31 Mart’ta yapılacak seçim yarışını Bozkır’da hareketlendirdi.

Büyük Birlik Partisinden Bozkır Belediye Başkan adayı olan Mehmet Akif Ülker, gazetemize yaptığı yazılı açıklamasında: “Saygıdeğer hemşerilerim, gönül dostlarım ve kıymetli Bozkırlılar; sizleri en samimi duygularımla selamlıyor ve şükranlarımı sunuyorum.

Bozkır'ımız için hayırlı olacağını düşündüğüm müjdeli haberi, sizlerle paylaşmak istiyorum. Siz değerli hemşehrilerimizden gelen yoğun istek ve talepler ile şahsımın çalışma arzusu ve memleket sevdamın birleşmesi sonucunda, yeniden Bozkır’ımıza hizmet etme şerefine nâil olmak istiyorum. 

Yüce rabbimden mekânının cennet olmasını dilediğim, Muhsin Yazıcıoğlu'nun emaneti olan Büyük Birlik Partisi'nden Bozkır Belediye Başkanlığı Adaylığımı açıklıyorum. Hizmet etmekten her zaman onur duyduğum Bozkır'ımıza önce Allah'ın takdiri sonra siz değerli hemşerilerimizin teveccühü ve desteği ile yeniden Belediye Başkanı seçileceğime tüm kalbimle inanıyorum. Şahsıma olan güveninize inanarak desteklerinizi bekliyorum. Cenab-ı Allah'ım utandırmasın. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Saygı, hürmet ve şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Böylece 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, Bozkır Belediye Başkanlığı için üç aday yarışacak. Ak Parti’den Sadettin Saygı, Büyük Birlik Partisinden Mehmet Akif Ülker ve İYİ Parti’den Kemal Esenkaya. Bozkır Postası gazetesi olarak her üç adayımıza da hayırlı olmasını diliyor ve seçimlerin Bozkır’da centilmence geçmesini diliyoruz. 

           (Haber Merkezi)


Haber okunma sayısı: 1780Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ