Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

‘Sürekli sahada olacağız’

surekli-sahada-olacagiz

Gelecek Partisi görev dağılımını yaptı; Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile 15 Ağustosta 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı’nda Yürütme Kurulu, Politika İzleme Kurulu ile ilçe ve bölge koordinatörlükleri belirlendi.
08 Eylül 2020 Salı 12:39

 Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak açık alanda yapılan toplantıda bir araya gelen Yönetim, Etik ve Disiplin kurulu üyelerine yapılacak çalışmalar ile ilgili mini seminer verildi.
Toplantıda bir konuşma yapan Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, yaşanan pandemi sürecine rağmen ilçe teşkilatlarının hızlı bir şekilde oluşturduklarını ve şu ana kadar Konya’nın 23 ilçesinde teşkilatlanmalarının tamamlandığını söyledi. İlçe teşkilatları ile birlikte esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek sürekli sokağın nabzını tuttuklarını belirten Ekici, “-Sadece seçim zamanı değil, her zaman sahada olacağız” dedi.
SUNİ GÜNDEMLERLE NEREYE KADAR
Ülke olarak ekonomik açıdan tüm rakamların dip yaptığı bir dönemin içerisinde olduklarını söyleyen Hasan Ekici sözlerine şöyle devam etti: “-Maalesef ekonomik veriler çok kötü. Suni gündemlerle olumsuzlukların üzerinin profesyonelce kapatılmasının halkımızda karşılık bulmadığını görüyoruz. Pandemi süreci ile ilgili verilen bilgilerin de sağlıklı olmadığının farkındayız.
Artık Türkiye’nin algılarla değil, liyakatle yönetilmesi gerçeği gün gibi ortadadır. Bir de vatandaşlarımızın olası bir seçimde tercihlerinin, yandaş araştırma şirketlerinin sözde anket sonuçlarıyla örtüşmediği gerçeği var. Hükümetin gündemi ile halkın gündemi çok farklı.”
RANT HESAPLARINI BIRAKIN

Yeni oluşan Gelecek Partisi Konya İl Yönetimi’nin daha aktif bir şekilde sahada olacağının da altını çizen Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Konya için belirlenen sorunlar ve çözüm önerilerini kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceklerini belirterek, “-Konya için yapılacak her olumlu çalışmanın arkasındayız. Eleştiriye tahammülü olmayan siyasilerin rant hesaplarını bırakıp hizmet için çalışmalarını bekliyoruz. Konya’nın gelişmesi ve hemşehrilerimizin yaşam kalitesinin artması için yaptığımız eleştiri ve önerileri hakaret gibi algılayan zihniyetin cadde cadde, sokak sokak gezerek halkın sesini ve gerçek gündemini dinlemesini tavsiye ediyoruz” dedi.

YÜRÜTME KURULU BELİRLENDİ
Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, yeni oluşan Yürütme Kurulu’nu da açıkladı. Gelecek Partisi Konya İl Başkan Yardımcıları şu şekilde belirlendi:
Hasan Ekici – İl Başkanı
Ahmet Arslan – Siyasi İşler Başkanı
Halil İbrahim İçer – Teşkilat Başkanı
Mustafa Arabacı – Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı
Fevzi Sevimli – Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı
Mustafa Gürhan Demir – Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı
Hacer Filikçi Akın – Sosyal Politikalar Başkanı
Osman Vasfi Dikilitaş – İletişim Başkanı
Mehmet Özdemir – İnsan Hakları Başkanı
Etem Saraç – Parti İçi Eğitim Başkanı
Mehmet Evren – Dış İlişkiler Başkanı
Resul Sağlam – Araştırma – Geliştirme ve Bilişim Başkanı
Zehra Söylemez – Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı
Hüseyin Şan – İdari ve Mali İşler Başkanı
İbrahim Afşin Kara – İl Sekreteri
(Haber Merkezi)

Haber okunma sayısı: 1383Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ