Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bölge turnuvasında Şampiyon oldular

bolge-turnuvasinda-sampiyon-oldular

İlçemiz Bozkır’ın okullarından Zengibar Anadolu Lisesi, Seydişehir'de düzenlenen Seydişehir Bölgesi Genç Erkekler Futbol Turnuvasında şampiyon oldu.
24 Aralık 2019 Salı 12:51

 Bozkır Zengibar Anadolu Lisesi, Seydişehir'de düzenlenen Seydişehir Bölgesi Genç Erkekler Futbol Turnuvasındaki şampiyonluğunun ardından, elde ettikleri birincilikle Konya'da düzenlenecek il müsabakalarında Seydişehir Bölgesini temsil edecek.  

Bozkır Postası Gazetesi ailesi olarak Bozkır Zengibar Anadolu Lisesinde bulunan ve şampiyonluğu göğüsleyerek Bozkır’ı temsil eden takımımızı tebrik ediyoruz. 

Öte yandan Bozkır Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmenlerinden ve takımın teknik direktörlüğünü yapan Mehmet Özçelik’te gazetemiz muhabirinin sorusu üzerine kısa bir açıklama yaptı.

Teknik direktör Özçelik yaptığı açıklamasında: “Başta takımımıza destek veren Bozkır Belediyesine, Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Okul Müdürümüz Beytullah Dursun'a, Okul Müdür Yardımcımız Esalettin Sakarya'ya ve kalpleri bizimle olan okulumuzun tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Bizler Seydişehir bölgesinde düzenlenen bölge turnuvasına katılırken, ‘kesin şampiyon olmalıyız ve Bozkır’ı orada en iyi şekilde temsil etmeliyiz’ inancıyla yola çıktık. Allah’a şükürler olsun öylede oldu.” Şeklinde açıklamalarını tamamladı.          (Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 22674Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ