Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası Tamamlandı

bozkir-kaymakamligi-voleybol-turnuvasi-tamamlandi

Bozkır Kaymakamlığının her yıl geleneksel olarak düzenlediği Voleybol Turnuvası tamamlandı. Bozkır halkı ile kurum ve kuruluşlarda çalışanların katıldığı Voleybol turnuvası yapılan müsabakaların tamamlanması ile bu yılda son buldu.
02 Haziran 2016 Perşembe 22:48

 Bozkır Kaymakamlığının ilçede geleneksel hale getirdiği kamu kurum ve kuruluşları ile ilçe halkı arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamının tesis edilmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği geleneksel voleybol turnuvası 04 Nisan 2016 tarihinde başlayıp, 25.05.2016 tarihinde Bozkır Stadyumunda düzenlenen final maçıyla sonuçlandı.

Turnuvada Özmar AVM Spor birinci, Hisarlık Ortaokulu İkinci ve Zengibar Anadolu Lisesi üçüncü oldu.

Turnuvada dereceye giren takımlara final maçı sonrası ödülleri Bozkır Stadyumunda düzenlenen programla takdim edildi. Turnuvada 1. olan takım Özmar AVM Spor'a kupasını ve madalyalarını Bozkır İlçe Kaymakamı Mustafa Demir, 2. olan takım Hisarlık Ortaokulu'na kupasını ve madalyalarını Bozkır İlçe Garnizon Komutanı Özgür Can, 3. olan takım Zengibar Anadolu Lisesi'ne kupasını ve madalyalarını ise Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün takdim etti.

Turnuva hakkında değerlendirmelerde bulunan Bozkır Kaymakamı Mustafa Demir: “İlçemizdeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışan personelimiz ile Bozkır ve Mahallelerinde ikamet eden halkımızın sosyal aktivitelerini arttırarak, voleybol sporunu sevdirmektir. İlçemizdeki gençleri spora teşvik etmek, boş zamanlarını değerlendirmek, enerji ve streslerini atmak ve zararlı alışkanlıklardan kurtarmak, kurumlar arası işbirliği ve halkımızın bir biriyle dayanışmayı sağlamak amacıyla her yıl ilçemizde Voleybol turnuvası düzenliyoruz. Bu yılki turnuvamıza katılan tüm takımlarımızla beraber finale kalan tüm takımlarımızı ve sporcularımızı tebrik ederim” dedi.

 


Haber okunma sayısı: 4108Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ