Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

BOZKIR’DA CUMHURİYET KOŞUSU YAPILDI

bozkirda-cumhuriyet-kosusu-yapildi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın kutlamaları çerçevesinde, Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün tertip ettiği Cumhuriyet koşusu Bozkır ilçemizde düzenlendi.
01 Kasım 2018 Perşembe 19:04

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın kutlamalarına başlanması münasebetiyle Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından da Cumhuriyet Koşusu yapıldı. 

Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan Erdal tarafından yürütülen 3.000 metre Cumhuriyet Koşusu (Gençler Kız/ Erkek-Yıldız Kız/Yıldız Erkek)’ler arasında 24.10.2018 tarihinde saat 9.00-12.00 arasında Çağlayan yol ayrımından başlayıp anıt alanında tamamlanmıştır.

Cumhuriyet Koşusunda; Yıldız Kızlarda takım olarak Soğucak Ortaokulu 1. Bozkır Merkezde bulunan Cumhuriyet Ortaokulu 2. İmam Hatip Ortaokulu 3. Olmuştur.

Yıldız Kızlarda bireysel olarak Soğucak Ortaokulu 1. ve 2. Olurlarken, Cumhuriyet Ortaokulu 3. olmuştur. Yıldız Erkeklerde ise takım olarak; Cumhuriyet Ortaokulu 1. Soğucak Ortaokulu 2. oldu. İmam Hatip Ortaokulu da 3.olmuştur.

Yıldız Erkeklerde bireysel olarak Soğucak Ortaokulu 1. İmam Hatip Ortaokulu 2. ve 3. olmuştur. Genç Kızlarda takım olarak Zengibar Anadolu Lisesi 1. Anadolu Lisesi 2.olurken, İmam Hatip Lisesi de 3.olmuştur. Genç Kızlarda bireysel olarak; Anadolu Lisesi 1. Zengibar Anadolu Lisesi 2. 3. olmuştur. Genç Erkekler de takım olarak; Anadolu Lisesi 1. Serüstat M.TA.L. 2. Zengibar Anadolu Lisesi 3.olmuştur.  Genç Erkeklerde bireysel olarak da Anadolu Lisesi 1. 2. 3. olmuştur.Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan Erdal tarafından organize edilen Cumhuriyet Koşusuna Emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmenlerine, Toplum Sağlığı Merkezi Çalışanlarına, Emniyet Personeline ve Belediye Personeline ayrı ayrı teşekkür ettiklerini gazetemiz muhabirine belirtti.

(Haber: Özgür Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 17034Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ