Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır’da Güreş Sporları kayıtları başladı

bozkirda-gures-sporlari-kayitlari-basladi

Bozkır Belediyesi ve Bozkır Gençlik Merkezi arasında yapılan işbirliğiyle Bozkır Gençlik Merkezinde Güreş Antrenörü Hasan Bağcı tarafından açılan kursla birlikte Bozkırlı çocuklar ata sporu güreşi öğrenmeye başlayacak.
02 Ocak 2020 Perşembe 08:11

 Gençlik merkezi bünyesinde açılan kurs ile birlikte alanında uzman güreş antrenörü Hasan Bağcı eşliğinde 7-14 yaş aralığındaki Bozkırlı çocuklar ata sporu güreşi öğrenmeye başlayacak. Yıl içerisinde kursa katılım devam edecek olup kurs ücretsiz olacak. 

Gençlik merkezinde yapılan her çalışmayı belediye olarak her daim destek verme gayreti içerisinde olduklarını vurgulayan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, çocukların bedensel ve zihinsel gelişiminde sporun ayrı bir yeri olduğunu, bu bağlamda gençlik merkezi bünyesinde açılan güreş kursunun Bozkırlı çocuklara olumlu yönde katkı sağlayacağını belirtti. Gençlik merkezi bünyesinde yeni kursların da açılması için çalışma yürüttüklerini sözlerine ekleyen Başkan Saygı, açılan güreş kursunun ve açılması planlanan diğer kursların şimdiden hayırlı olmasını diledi.                   (Haber: Enes Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 22756Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ