Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

“Hedefimiz şampiyonluk ve centilmenlik kupasıdır”

hedefimiz-sampiyonluk--ve-centilmenlik-kupasidir

Gazetemizi ziyaret eden Bozkır Gençlerbirliği’nin yeni yönetim kurulu üyeleri: Bozkır Gençlerbirliği Spor Kulübünde nöbet değişimi oldu. Bozkır Gençlerbirliği’nin yeni yönetim kurulu geçtiğimiz hafta gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulundular. Çiçeği burnunda yeni yönetim kurulu Başkanı Kamil Gölgeli ve beraberindekiler, Bozkır Gençlerbirliği olarak bu yıl sezona çok iyi başlayacaklarını ve hedeflerinin karşı rakip oyuncularıyla oynamak değil, topla oynamak olduğunu belirtirlerken, hedeflerinin ise şampiyonluğun yanında centilmenlik kupasını da almak olduğu söylediler.
03 Ekim 2019 Perşembe 12:18

 Konya 1. Amatör kümede top koşturacak olan Bozkır Gençlerbirliği 2019-2020 sezonu öncesinde gerçekleştirilen olağanüstü kongre sonrasında takımın yeni yönetim kurulu değişti. Yeni yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini gazetemiz Bozkır Postasına yaptı. Yönetim Kurulu Üyelerini gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Yunus Yılmaz ağırlarken, Yılmaz ile Bozkır Gençlerbirliği yönetimi karşılıklı olarak takım hakkında görüş alış-verişinde bulunurlarken, genel yayın yönetmenimiz Yunus Yılmaz, kendilerine ve takıma yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu.

Bozkır Gençlerbirliği, Konya 1. Amatör küme de 2019-2020 sezonunda Kamil Gölgeli’nin Başkanlığında yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte başarı için top koşturacaklarını belirtilirken, çiçeği burnunda olan yeni yönetim kurulu Başkanı Kamil Gölgeli ve beraberindekiler gazetemize önemli açıklamalarda bulundular. 

Bozkır Gençlerbirliği Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gölgeli, olağanüstü kongredeki olduğu gibi gazetemize de yaptığı açıklamada: "Bozkır Gençlerbirliği’mizin olağanüstü kongresini gerçekleştirerek takımımızın yeni yönetim kurulu organları oluşmuştur. Bozkır Gençlerbirliği ilçemizin yeşil sahalardaki temsilcisidir. Takımımızın geçmişten günümüze kadar süre gelen faaliyetlerinde hizmet etmiş oyuncularından, teknik adamlarından tutunda şimdiye kadar yönetimde yer alan tüm yönetim kadrosuna teşekkürü bir borç biliriz. Bu bir bayrak yarışıdır, nasipse bu sezon takımımızın bulunduğu ligde başarı gösterebilmemiz için ekip olarak gerekli çalışmalara hızlı bir şekilde başladık" dedi.

Bozkır Gençlerbirliği olarak bu yıl sezona çok iyi başlayacaklarını ve hedeflerinin karşı rakip oyuncularıyla centilmence top oynamak olduğunu da belirten Başkan Gölgeli ve yönetimi, ilk hedeflerinin şampiyonluğa oynamak olduğunu ve bunun yanında centilmenlik kupasını da almak istediklerini sözlerine eklediler. 

Yönetim kurulu üyeleri gazetemize yaptıkları açıklamalarının devamında, Beyşehir de Beyşehirspor ile dostluk maçı yaptıklarını, dostluk maçında, Beyşehirspor’u 3-0 yendiklerini, Beyşehirspor oyuncularının ve yönetiminin kendilerine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı oldukça memnun olduklarını söylerlerken, gazetemiz aracılığıyla da kendilerine teşekkür ettiler.Bozkır Gençlerbirliği Spor Kulübünün gerçekleştirmiş olduğu olağanüstü kongre sonrasında, yönetim kurulu başkanlığına Kamil Gölgeli getirilirken, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’nın da onursal başkan olduğu, Abdullah Uyanık’ın yönetim kurulu başkanı yardımcısı olduğu, Recep Yeşil muhasip, Ali Koçak genel sekreter ve Mehmet Tekin’in de genel sekreter yardımcısı olarak seçildiklerini de açıkladılar.

Ziyaretlerinin sonunda, şu açıklamalarıyla gazetemizden ayrılan yönetim kurulu üyeleri şöyle dedi: “Temsilcimiz Bozkır Gençlerbirliği’ne gönüllü sponsor olmak isteyenleri beklediklerini, birlik ve beraberlik içerisinde, Bozkır halkı olarak takımımıza sahip çıkalım. Bozkır Gençlerbirliği’ni bu sezonda şampiyonluk ve centilmenlik kupasını almak için hep birlikte mücadele gösterelim” diyen yönetim kurulu üyeleri, şimdiden takıma verecekleri desteklerinden dolayı teşekkür ederek gazetemizden ayrıldılar.

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 25319Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ