Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Şampiyon Takımdan Başkan Saygı’ya Ziyaret

sampiyon-takimdan--baskan-saygiya-ziyaret

Okullar arası düzenlenen Seydişehir Voleybol Bölge Turnuvasında şampiyon olan Bozkır Atatürk Orta Okulu öğrencileri, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’yı ziyaret etti.
02 Ocak 2020 Perşembe 08:10

 Seydişehir’de düzenlenen Voleybol Bölge Turnuvasında Bozkır’ı temsil eden Bozkır Atatürk Orta Okulu Voleybol Takımı, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayarak ve Bozkır’ı il genelinde temsil etme hakkı kazanan voleybol takımı, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’ya verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Voleybol takımında yer alan öğrencileri makamında ağırlayan Başkan Saygı, başarılarından dolayı tüm öğrencileri tek tek tebrik ederek günün anısına saat hediye etti. 

Öğrencilerin elde ettiği başarılardan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi yürekten tebrik ediyorum. Sizlerin başarılarıyla gurur duyuyor, övünüyoruz. Bu başarının sağlanmasında en büyük emeğe sahip olan başta öğrencilerimiz olmak üzere, takımı yöneten beden eğitimi öğretmenlerimiz Bekir Davulcu ve Naciye Güven’e teşekkür ediyorum. Bundan sonraki aşamada eğitime ve spora her daim desteğimizi vermeye devam edeceğimizi belirterek il genelinde düzenlenecek olan turnuvada da başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu. 

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 22592Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ