12.12.2018 08:18

Dr. Cavlazoğlu Davulcu’dan Başkan Gün’e ziyaret


Bozkır Meslek Yüksekokulu Müdüresi Dr. Ahu Cavlazoğlu Davulcu ve Müdür Yardımcısı Emin Emre Öztürk, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün'ü makamında ziyaret etti.

 Bozkır Meslek Yüksekokulu Müdürü Bozkırlı hemşehrimiz Prof. Dr. Osman Tugay’ın Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık görevine atanmasından dolayı, Bozkır Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne Öğr. Gör. Dr. Ahu Cavlazoğlu Davulcu atanmıştı.

Bozkır Meslek Yüksekokulu Müdüresi Dr. Ahu Cavlazoğlu Davulcu ve Müdür Yardımcısı Emin Emre Öztürk, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün'ü geçtiğimiz hafta içerisinde makamında ziyaret etti. Başkan Gün, Bozkır meslek Yüksekokulu Müdiresi ve Müdür Yardımcısına kendisine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.
Öğr. Gör. Dr. Ahu Cavlazoğlu Davulcu’da Belediye Başkanı İbrahim Gün’e, Bozkır Meslek Yüksekokuluna olsun Bozkır’daki diğer okullara olsun, kısacası eğitime vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Gün ile Cavlazoğlu ve Öztürk Bozkır Meslek Yüksekokulu ile ilgili bazı yapılması gereken konular hakkında da ayrıntılı konuşmalarda bulundular.
(Haber: Özgür Yılmaz)

Bozkır Postası Tarafsız Siyasi Bölge Gazetesi