Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, geçtiğimiz hafta Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu. Yatırımlar ve yapılacak olan projelerin bire bir takipçisi olan Başkan Saygı, Bozkır’ı kalkındırmak için temasları hızlandırdıklarını kaydetti.

Geçtiğimiz hafta Ankara’ya giden Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Cumhurbaşkanlığı Strateji Daire Başkanlığı İSEDAK ve Uluslararası Kalkınma İşbirliği Genel Müdür Yardımcısı Bozkır’a bağlı Yelbeği mahallemizden olan hemşehrimiz Ertan Tosun’u makamında ziyaret etti.
İSEDAK ve Uluslararası Kalkınma İşbirliği Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz, Ertan Tosun’u ziyaret eden Başkan Saygı Bozkır’a yapılması planlanan yatırımları ve projelerinin hayata geçirilmesi için gerekli olan talepleri dosya halinde Genel Müdür Yardımcısına teslim etti.
Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaret konusunda, Bozkır için sevindirici gelişmeler olduğunu kaydeden Başkan Saygı: ”Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaret sonucunda, Bozkırlı hemşehrimiz İSEDAK ve Uluslararası Kalkınma İşbirliği Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ertan Tosun’a bizlere göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Bozkır için canla başla çalışmalarımıza ve hizmetlerimize devam edeceğiz” şeklinde ifadelerde bulundu.

(Haber: Özgür Yılmaz)