Eski Toki karşısında bulunan ve Saadet Camiinin altında, müşterilerine hizmet veren Kış Market, el değiştirdikten sonra ‘Getir Gelsin’ hizmeti vermeye başladığını duyurdu. 

Bozkır Saadet Cami Altında hizmet veren Kış Market hizmete başladığı günden itibaren sadece Toki mevkisine değil de tüm ilçeye hizmet vermeyi amaç edindi. 
Gazetemizin kardeş haber sitesi Sırıstat Haber Merkezi editörüne açıklamalarda bulunan İşletme Sahibi Nurullah Kış, “Bozkır’da ilçemiz için yenilikçi bir hizmet anlayışıyla iş yerimizi hizmete açtık. İşletmemiz müşteri hizmetleri numarasıyla ulaşan tüm müşterimize siparişlerini evlerine kadar ulaştırıyor. 20 TL üzeri bir siparişiniz varsa bu hizmet için hiçbir ücret talep etmiyoruz.  
Kapıda kredi kartı ödemesi ve nakit ödeme ile siparişleriniz elinize geldiğinde ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Şuana kadar hizmet yerimiz olan Eski Toki ve Bozkır genelinden çok güzel olumlu etkileşimler aldık. Müşterimizin talepleri noktasında hizmet kalitemizi gün ve gün artırmaya devam edeceğiz” dedi.
(HABER MERKEZİ)