MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, "Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" konulu program çerçevesinde, Bozkır Belediyesi konferans salonunda ilçemizdeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bozkır İlçe Başkanı Ata Küçükduran’ın ev sahipliğinde, MHP Genel Başkan Yardımcısı Bozkırlı hemşehrimiz Mustafa Kalaycı, MYK Üyesi Güzide Çipan ve Özer Karakayacı ile MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, "Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" programları kapsamında konferansa katılan ilçe halkıyla bir araya geldi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Bozkır İlçe Başkanı Ata Küçükduran, gündemle ilgili yaptığı konuşmanın ardından, Toplantıya katılan vatandaşlara ve misafirlere teşekkür etti.
Toplantıda konuşan Kalaycı ise şunları söyledi: "Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" temalı Bozkır-Ahırlı ilçe toplantımıza hoş geldiniz diyor, teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Öncelikle, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'in selam ve muhabbetlerini sizlere iletmek istiyorum.
Bugün Bozkır'da olmanın ve siz değerli hemşehrilerimle bir araya gelmenin mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum. Allah'ın selamı üzerinize olsun, hepinizi hürmetle selamlarken, toplantımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.
Milliyetçi Hareket Partisi olarak aziz milletimizle buluşmaya, konuşmaya, dertleşmeye yüksek bir hedefle devam ediyoruz. İlçe İlçe Anadolu'yu dolaşıyoruz, adım adım 2023'e yürüyoruz. Biz Türk milletinin umudu, Türkiye'nin korkusuz gücü Milliyetçi Hareket Partisiyiz.
Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizim maksadımız halistir, mazimiz temizdir, hedeflerimiz ise büyüktür. Vazgeçilmez hazinemiz vatan ve millet sevgisidir. Biz siyaseti, milletin huzur ve refahının teminine yönelik politikalar geliştirilmesinin yolu olarak görmekteyiz. Mücadelemiz ve inancımız mensubiyetinden gurur duyduğumuz Türk milletinin var oluş gayesine hizmet, Türkiye’nin tarihsel devamlılığına sonuna kadar destektir.
Biz Cumhur ittifakıyız. Bizim tarafımız Türkiye'dir, Türk milletidir. Daha güçlü bir Türkiye amacımızdır. Daha müreffeh bir millet gayemizdir. Daha kudretli bir devlet gayretimizdir. Gönüllerinde vatan, millet ve bayrak sevgisi, kalplerinde Allah aşkı bulunan her insanımızla aynı parlak geleceğin taliplisi ve takipçisiyiz." dedi.
Kalaycı’nın konuşmalarını sonunda, sorulu, cevaplı görüşmelere geçilerek toplantı sona erdi.
(Haber: Özgür Yılmaz)