Bozkır Ziraat Odası İktisadi İşletmesine ait MST marka iş makinası Bozkır ilçe genelinde çiftçilere hizmet vermeye başladı.

Bozkır Ziraat Odası İktisadi İşletmesi bünyesinde faaliyet gösteren iş makinesi ile kanal, kazı, hafriyat ve nakliye işlemleri yapılmakta olduğu belirtildi.
Bozkır Ziraat Odasına kazıcı ve yükleyici özelliğine sahip kepçeyi çalıştırmak isteyen vatandaşlarımız avantajlı fiyatlar için  Bozkır Ziraat Odası İktisadi İşletmesine ait 0332 426 28 40 nolu sabit hat ile kepçe operatörünün 0 545 915 60 76 nolu numaradan irtibata geçebilecekleri öğrenildi.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk gazetemize yaptığı açıklamada; "Göreve başladığımız günden itibaren oda meclisimizle birlikte çiftçilerimize katma değer sağlayacak ekipmanları sağlamayı amaç edindik. 
Son olarak odamıza kazandırmış olduğumuz Kepçemizle çiftçilerimizin ve Bozkırlı vatandaşlarımızın kanal, kazı, hafriyat ve nakliye vb hizmetlerinde kullanabilecekler. Bozkır İlçe Tarım Müdürlüğü ve Bozkır Süt Birliğimizin de desteği ile ilçemizin hizmetine kazandırdığımız kepçemiz özellikle tarımsal alanda üreticilerimizin iş yükünü alacak ve üreticilerimizin girdi maliyetlerini azaltacak. 
İş makinamızı çalıştırmak isteyen vatandaşlarımız irtibat numaralarından randevu oluşturarak bu hizmetten uygun şartlarda yararlanabilirler." dedi.